Przejdź do treści
baseny1

Oferujemy baseny „szyte na miarę”, a więc dostosowane do konkretnej działki i domu. Doradzimy jaki basen w najwyższym stopniu spełni Państwa oczekiwania oraz jaki rodzaj osprzętu będzie najlepszy i najtrwalszy. Współpracujemy z licznym gronem doborowych producentów, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dokonanie najlepszych wyborów i bezproblemowe wykonanie wszystkich niezbędnych prac instalacyjnych.

Baseny

Czasy, gdy posiadanie własnego baseny były przywilejem wyłącznie najbogatszych Polaków dawno już minęły. Dziś warto rozważyć budowę basenu zawsze, gdy tylko dysponujemy odpowiednio dużą działką. Własny basen to nie tylko miejsce relaksu i wspaniałej zabawy, ale także wartościowa instalacja wspierająca nas w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej. Pływanie i gimnastyka w wodzie to sprawdzony sposób na redukcję stresu oraz świetna forma ćwiczeń rozwijających wszystkie grupy mięśniowe oraz wspomagająca utrzymanie właściwej wagi.

WYBIERZ
Wybierz model z szerokiego asortymentu rekomendowanego producenta
a NAS zapytaj o cenę

Korzyści zdrowotne z kąpieli w saunie czy balii są powszechnie znane. Dlaczego więc nie wyposażyć swojego ogrodowego „SPA” w jedno z tych urządzeń? Kąpiel w saunie polegająca na krótkotrwałym przebywaniu w pomieszczeniu w wysokiej temperaturze i wilgotności wspomaga nasza odporność, hartuje ciało, zbawiennie wpływa na układ krążenia i układ nerwowy, pozytywnie wpływa na skórę oraz sprzyja regeneracji fizycznej i psychicznej.

WYBIERZ
Wybierz model z szerokiego asortymentu rekomendowanego producenta
a NAS zapytaj o cenę

Sauny, Balie ogrodowe

AZALIA WIZ DEBOWA 3 min

Oferujemy szeroki wybór saun i balii, odpowiadających zróżnicowanym potrzebom naszych klientów. Wykonamy wszelkie niezbędne prace budowlane i montażowe, doradzimy we właściwym wyborze oraz przeszkolimy Państwa w bezpiecznym użytkowaniu Waszej nowej sauny czy balii.