Przejdź do treści

Systemy osłonowe

rolety zewnetrzne

Kluczem dla długiego i bezproblemowego użytkowania rolet zewnętrznych jest wybór odpowiedniego modelu i jego producenta. Zdecydowanie polecamy wybór sprawdzonych producentów rolet zewnętrznych, którzy oferują wysoką jakość elementów składowych rolety oraz zapewniają sprawny i fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Montaż rolet także należy powierzyć fachowcom, którzy dysponują doświadczeniem i wiedzą niezbędną dla ich prawidłowej instalacji.

Wybierz
Wybierz model z szerokiego
asortymentu rekomendowanego producenta
a NAS zapytaj o cenę

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne chroniące okna i drzwi balkonowe to świetna inwestycja w funkcjonalność i bezpieczeństwo naszego domu czy mieszkania. Wykonane z materiałów wysokiej jakości i prawidłowo zainstalowane staną się szybko nieodzownym wyposażeniem lokalu, bez którego trudno będzie sobie wyobrazić codzienne życie. Stanowią ochronę przed słońcem, wiatrem, hałasem oraz zapewniają prywatność. W wersjach antywłamaniowych są skutecznym zabezpieczeniem przed złodziejami i wandalami. Dodatkowo stanowią atrakcyjne dopełnienie estetyczne elewacji budynku.

podtynkowy

Moskitiery

Jak sama nazwa wskazuje, moskitiery chronią mieszkańców budynku przed owadami, drobnymi zwierzętami takimi jak ślimaki czy jaszczurki przed wtargnięciem do naszego domu. Warto je także zastosować, gdy mamy w domu koty niewychodzące, których nieposkromioną ciekawość świata zewnętrznego dobrze dobrane i właściwie zamontowane moskitiery są w stanie skutecznie opanować.

moskitiery

Zadowolenie z użytkowania moskitier zależy od prawidłowego wymierzenia otworów okiennych i drzwiowych oraz wyboru dobrej jakości produktów wykonanych z profili odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Warto także zwrócić uwagę na stabilność zamocowania profilu z moskitierą do konstrukcji okna – zastosowany system powinien także umożliwiać szybki demontaż w razie niebezpieczeństwa i konieczności ewakuacji z lokalu przez okno.

To szczególnie przydatny model rolet gdy dysponujemy lokalem z dużą ilością powierzchni ścian wykonanych ze szkła. Prawidłowo dobrane rolety screen pozwalają skutecznie rozproszyć promienie słoneczne, a w razie potrzeby możliwe jest uzyskanie pełnego zaciemnienia (sypialne, sale konferencyjne na czas prezentacji multimedialnych).

pergola_realizacja_2

Rolety Screen

Rolety screen, w zależności od zastosowanej technologii i materiału rozpraszającego, przeznaczone są do montażu na zewnątrz lub wewnątrz budynku. Możliwie jest zarówno wyposażenie rolet w system elektryczne podnoszenia i opuszczania, jak i w automatykę pogodową pozwalającą uniknąć ich uszkodzenia w razie zaistnienia niekorzystnych warunków pogodowych.

wybierz
Wybierz model z szerokiego
asortymentu rekomendowanego producenta,
a NAS zapytaj o cenę

Rolety dachowe

Coraz częściej stosowane pojedyncze i wielkopołaciowe okna dachowe wymagają systemów regulujących ilość wpadających do wnętrza promieni słonecznych. Dzięki zastosowaniu rolet dachowych możemy dodatkowo sterować komfortem termicznym wewnątrz naszych pomieszczeń.

66952Veranda FSM orto
WYBIERZ
Wybierz model z szerokiego
asortymentu rekomendowanego producenta,
a NAS zapytaj o cenę
roleta dachowa przeciwsloneczna

Rolety dachowe stanowią także świetny element dekoracyjny – poprzez zastosowanie różnych kolorów i faktury zastosowanego materiału możliwe jest kreowanie rozmaitych efektów stylistycznych.

Ochrona dużych, przeszklonych biur i budynków mieszkalnych przed słońcem, temperaturą, hałasem i wzrokiem przechodniów czy mieszkańców sąsiednich budynków jest dużo łatwiejsza dzięki wykorzystaniu zewnętrznych żaluzji fasadowych. Zastosowanie mechanizmów automatycznych pozwala na płynną regulację ilości wpadającego światła zgodnie z aktualnymi potrzebami użytkowników.

Żaluzje fasadowe to także jeden z ulubionych instrumentów architektonicznych, pozwalający nadać budynkowi indywidualny, niepowtarzalny charakter każdej elewacji zewnętrznej.

WYBIERZ
Wybierz model z szerokiego
asortymentu rekomendowanego producenta,
a NAS zapytaj o cenę

Żaluzje fasadowe

2013_07_C80_Jagiellonskie_Centrum_Innowacji_Krakow_04

Sunbreaker

Sunbreaker to skuteczny system przeciwsłoneczny, pozwalający na sterowanie z wewnątrz budynku ilością docierającego do wnętrza światła słonecznego. Jednocześnie, ze względu na montaż zewnętrzny, pióra sunbreakerów zatrzymują promienie podczerwone odpowiedzialne za temperaturę, wspomagając w ten sposób pracę urządzeń klimatyzacyjnych oraz przyczyniając się do zmniejszenia wydatków energetycznych.

WYBIERZ
Wybierz model z szerokiego
asortymentu rekomendowanego producenta,
a NAS zapytaj o cenę
sunbreaker

W zastosowaniach domowych, sklepach oraz w lokalach gastronomicznych oferujących miejsca na zewnątrz częstym sposobem ochrony przed słońcem, a czasami także przed deszczem są tradycyjne markizy. Ich nostalgiczny wygląd, podkreślany często przez pasiasty wzór tkaniny, tworzy szczególny klimat miejsc wyposażonych w markizy. Zastosowanie nowoczesnych technologii i materiałów pozwoliło producentom na zaprojektowani i wdrożenie do produkcji odpornych na warunki atmosferyczne, trwałych i wygodnych w użytkowaniu systemów pozwalających na ręczne lub elektryczne zwijanie i rozwijanie markiz. Dobrze dobrana markiza nie tylko spełnia swoją funkcję, ale jest także wyrazistą wizytówką architektoniczną budynku.   

Markizy

markizy ogrodowe
WYBIERZ
Wybierz model z szerokiego
asortymentu rekomendowanego producenta,
a NAS zapytaj o cenę