Przejdź do treści

Donice, ogrody wertykalne, i promienniki tarasowe

donica degardo1
Wybierz
Wybierz model z szerokiego asortymentu rekomendowanego producenta
a NAS zapytaj o cenę

Aby Państwa taras lub balkon uczynić miejscem wyjątkowym, warto wprowadzić do niego elementy architektoniczne, które dodadzą mu charakteru. Oprócz mebli ogrodowych szczególnie dobrze sprawdzają się donice. Zachwycające bogactwo kształtów, kolorów i ornamentów zdobiących donice ogrodowe, ich relatywnie niewysoki koszt nabycia oraz pełna odwracalność zastosowanego układu elementów na tarasie pozwalają na dokonywanie śmiałych eksperymentów designerskich oraz dokonywanie okresowych zmian w aranżacji przestrzeni.

donica degardo2
sztuczny plot
Wybierz z e-sklepu
Wybierz odpowiadający Ci wariant

Sztuczny żywopłot do samodzielnego montażu

Ciekawym, modnym elementem wystroju współczesnych tarasów są sztuczne żywopłoty do samodzielnego montażu. Pozwalają w atrakcyjny sposób odgrodzić się od sąsiadów czy przechodniów, jednocześnie budując nastrój przebywania w zielonej gęstwinie. Chronią także przed wiatrem. Nie wymagają pielęgnacji, a ich samodzielny montaż nikomu nie sprawi trudności.

sztuczny zywoplot

Promienniki podczerwieni

Przyjemność korzystania z zadaszonego lub zabudowanego tarasu możemy rozciągnąć praktycznie na cały rok, pod warunkiem zamontowania dodatkowego ogrzewania. Jednym z najlepszych aktualnie na rynku rozwiązań jest zakup i instalacja promienników podczerwieni.

Promienniki ERH 1024x689 1
Wybierz
Wybierz model z szerokiego asortymentu sprawdzonego producenta,
a NAS zapytaj o cenę
Parasole grzewcze Sails on the bay

Jak sama nazwa wskazuje, promienniki podczerwieni to panele grzewcze emitujące promienie podczerwone, podobnie jak robi to słońce. Oferowane przez nas promienniki podczerwieni spełniają wszystkie wymagane atesty, a ich zastosowanie na tarasach i balkonach to energooszczędna forma zapewnienia użytkownikom komfortu cieplnego w chłodniejszych miesiącach roku. Doradzimy Państwu jakiego typu i mocy urządzenia będą odpowiednie dla Państwa przestrzeni.