Przejdź do treści
firmowa FGZ 1

BFS – SZKLANE ZABUDOWY to firma godna zaufania. Od lat specjalizujemy się w zabudowach balkonów i tarasów oraz wszelkiego rodzaju wyposażeniu tych wyjątkowych przestrzeni w funkcjonalne i estetyczne dodatki. W naszej ofercie znajdują się zarówno szklane zabudowy i dachy, jak i markizy, rolety, podłogi tarasowe i meble ogrodowe. Strefę relaksu w Państwa domu uzupełnimy markizami i sunbreakerami oraz instalacją ogrodowego baseny, sauny i bani.

Dzięki naszemu doświadczeniu i dogłębnej znajomości rynku producentów zaproponujemy najlepsze rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb. Realizując projekty stawiamy na perfekcję wykonania i dbałość o szczegóły, aby nasze instalacje przez wiele lat sprawiały Państwu przyjemność każdego dnia i stanowiły miły dla oka element wykończenia przestrzeni mieszkalnej.

BFS – SZKLANE ZABUDOWY to zespół profesjonalistów, których pasją jest wprowadzanie w życie śmiałych, architektonicznie nowatorskich i niesztampowych rozwiązań i realizowanie ich przy pomocy najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta – od analizy potrzeb i profesjonalnego doradztwa, po etap projektowy i wykonawstwo.

Nie ma dla nas zbyt trudnych wyzwań – znajdziemy rozwiązanie technologiczne, które spełni oczekiwania naszych klientów. Współpracujemy z gronem architektów, architektów wnętrz i architektów krajobrazu, pracujemy z inwestorami indywidualnymi i deweloperami. Materiały i rozwiązania technologiczne wybieramy zawsze pod katem konkretnego projektu, korzystając z ofert licznych producentów, którzy zdobyli uznanie na rynku oraz reprezentują akceptowany przez nas, najwyższy poziom jakości wykonania.

Nasze realizacje to nasza duma – dlatego zawsze koncentrujemy całą naszą wiedzę, energię i doświadczenie, aby były zaprojektowane i wykonane bezbłędnie.

Nasi klienci o nas

Zofia T. Restauratorka

Zdecydowanie godni polecenia! Profesjonalni i kompetentni. Zabudowa mojego tarasu wyszła pięknie.

Stefan Z. Deweloper

Bradzo dobry kontakt zawodowy. Współpracowaliśmy przy kilku projektach i mogę zdecydowanie rekomendowac firmę BFS.

Ewa i Kacper właściciele mieszkania

Jesteśmy zakochani w naszym nowym balkonie. Przeszklenie wyszło super. Kto powiedział, że w bloku nie może być pięknie?Może!

Karczma pod Górką Właściciel

Ogródek letni dla gości z niezwykle funkcjonalną pergolą sprawdza się doskonale. Ekipa BFS i pani architekt spisali się na 100%. Polecam.

Zofia T. Restauratorka

Zdecydowanie godni polecenia! Profesjonalni i kompetentni. Zabudowa mojego tarasu wyszła pięknie.

    Zamów bezpłatną wycenę

    Zabudowa, albo zadaszenie Twojego tarasu wcale nie muszą być drogie. Służymy poradą jak przy minimalnych kosztach  osiągnąć super efekt

    Bezpłatna wycena