Przejdź do treści

okna i drzwi

okna

Okno to jeden z najistotniejszych elementów infrastruktury mieszkania czy domu. Okna powinny być przede wszystkim funkcjonalne i spełniać swoje oczywiste zadanie – wpuszczać do domu światło i świeże powietrze. Warto jednak pamiętać o tym, że okna są także ważnym elementem dekoracyjnym, częstokroć decydującym w istotnym stopniu o aspekcie wizualnym budynku i jego wnętrza. Okna odpowiadają za wiele istotnych składowych dobrego, zdrowego i estetycznie atrakcyjnego mieszkania. Od ich jakości zależy, między innymi, właściwy obieg powietrza w mieszkaniu (również gdy okna są zamknięte!), izolacja termiczna oraz izolacja akustyczna wnętrza. 

foto800 ase 80

Jak widać, na oknach spoczywa całkiem niemało obowiązków. Warto jest zainwestować w dobre jakościowo i atrakcyjne wizualnie okna – taka inwestycja zwróci się nie tylko w rachunkach za ogrzewania, ale także w poziomie generalnego komfortu życia.

Oferujemy okna wiodących producentów. Mogą Państwo wybrać zarówno okna PCV, jak i aluminiowe czy drewniane. Każda z tych opcji ma swoje niezaprzeczalne zalety – decyzja o wyborze takiego, a nie innego okna to zawsze wypadkowa potrzeb, wymogów architektonicznych i technologicznych konkretnego budynku oraz budżetu, który mamy do dyspozycji. Nasze doświadczenie pomoże Państwu w dokonaniu właściwego wyboru.

WYBIERZ
Wybierz model z szerokiego
asortymentu rekomendowanego producenta,
a NAS zapytaj o cenę

Drzwi

awidoor lignum 800

Zarówno drzwi zewnętrzne, prowadzące do naszego mieszkania czy domu, jak i drzwi wewnętrzne, rozdzielające poszczególne pomieszczenia to szczególnie ważny element każdej przestrzeni mieszkalnej lub użytkowej.

Ich wysoka jakość wykonania i montażu jest kluczowa dla długoletniego, bezproblemowego użytkowania. Szczególnie drzwi zewnętrzne pełnia wieloraką rolę – izolują dom termicznie i akustycznie, stanowią barierę dla złodziei oraz spełniają istotną funkcję estetyczną. W zależności od konstrukcji, drzwi mogą także spełniać funkcję doświetlającą.

awidoor garden 800

Istnieje olbrzymia liczba wzorów drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Gdy dodamy do tego równie bogatą paletę wariantów okuć (klamek, zamków i zawiasów), stajemy przed niebywale trudnym wyborem.

Pomożemy Państwu w podjęciu właściwej decyzji aby wybrane przez Was drzwi nie tylko spełniały wszystkie stawiane przed nimi zadania, ale także idealnie komponowały się z wystrojem wnętrza.

WYBIERZ
Wybierz model z szerokiego
asortymentu rekomendowanego producenta
a NAS zapytaj o cenę